KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Aras İplik´ya (Bu metinde "Aras İplik" olarak kullanılacaktır) aittir.

Aras İplik internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Aras İplik ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Aras İplik internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini arasiplik.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. arasiplik.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Aras İplik internet sitesini ziyaret eden ve Aras İplik sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Aras İplik. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi